Hizmetler

Silahlı & Silahsız Koruma

Bu hizmet, kişisel güvenlik görevlileri tarafından sunulur ve korunan kişinin günlük yaşamında karşılaşabileceği her türlü tehdide karşı koruma sağlar.

Vip Transfer

İstediğiniz her türlü VIP hava, kara ve deniz araçları filomuzla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Organizasyon

Yoğun kalabalıkların yönetilmesi ve güvenliği hizmetimizdir. Konser, seminer, toplantı, konferans ve benzeri etkinliklerde kalabalıkların yönlendirilmesi.

Silahlı Yakın Koruma

Kanunların gerektirdiği özel izin ve silah taşıma ruhsatlarına sahip yakın koruma ve bodyguard personelidir. Silahlı yakın korumalarımız gerekli durumlarda T.C. kanunlarına dayanarak silahlı koruma hizmetinin gereğini yerine getirmektedir.

Mafyadan Korunma

Mafya tehdidi çok ciddi riskler içeren bir hizmet alanıdır. Basitçe silahlı korumalar ile kendinizi koruma düşüncesi; mafyadan korunmak için yeterli bir tedbir değildir. 25 yılı aşan tecrübelerimizle aslında bu sıkıntıları yaşamadan mafyadan ve tehditlerinden sizi koruyabiliriz. Özel ilgi ve istihbarat isteyen mafyadan koruma hizmetimiz sizi kimin ne için tehdit ettiğine göre özelleştirilmektedir.

Mahkeme Süreci Koruma

Mahkeme süreçlerine taşınmış ya da taşınmakta olan birçok problem, dava günleri için adliyeye giderken ve gelirken tarafların birinin diğer tarafa saldırması şiddet uygulamasıyla sonuçlanabilmektedir. Yakın korumalarımız bu gibi tehditlere karşı sizi özel tedbirlerle evinizden alarak, duruşma süresince ve dışarıda sizi koruma altına alırlar. Aldığınız tehdide göre silahlı ve silahsız ekibimiz koordine çalışmaktadır.

Seyahat Güvenliği

Seyahat güvenliği hizmetimizi yurtiçi ya da yurtdışı seyahatlerinizde sizeler eşlik eden A kalite silahlı ve silahsız personelimizdir. Misafirinizi yurtiçi yada yurtdışındaki ofisinden, ikametinden yada istediğiniz herhangi bir noktadan alarak yanınıza ulaşana kadar eşlik etmekte gerekirse aynı şekilde misafirinizi aldığımız noktaya teslim etmekteyiz. İstendiği taktirde gerekli; hava, kara, deniz araçlarını kiralayarak bu hizmeti paket olarak vermekteyiz.

Değerli Eşya Sevkiyatı

Yüklü miktarda para, altın, mücevher vb.. değer arz eden emtianın taşınması için özel araçlar ve özel yakın koruma ekibi tahsis edilmektedir. Değerli eşyanızın taşınması süreci ayrı bir çalışma alanıdır. Değerli eşyanın taşıma süreci bittiğinde yen bir süreç başlamaktadır.

Güvenlik Açığı Tespit Analizi

Fiziki ve sanal ortamlarda güvenliğiniz önemlidir. Her türlü tehdidi analiz ederek gözlemleyen, test eden ve açıkları bulup tespit eden özel analiz ekibimizdir. Gizlilik politikamız eşliğinde hazırlanan raporlar, öneri ve metottalar uygulamalarıyla birlikte tarafımıza sunulmaktadır.. Talep doğrultusunda tespit edilen açıkların giderilmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.